листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон објавените неревидирани консолидирани финансиски извештаи за период 01.01-30.06.2018 година

 

 


Образложение за консолидираните неревидирани извештаи 1.pdf

Објавено на: 03.09.2018 09:33:22
Документ БР.: DOC_10191-429/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации