листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Материјал за 42. седница на Собранието на акционери на Стопанска банка а.д. Битола.

 


Статут на Стопанска банка а.д. Битола (пречистен текст).pdf

Објавено на: 03.09.2018 09:33:40
Документ БР.: DOC_13285-93/2018
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери