листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ИЗВЕСТУВАЊЕ ЗА ПРОМЕНА НА СОПСТВЕНОСТ


Известување.docx

Објавено на: 10.09.2018 14:05:00
Документ БР.: DOC_10191-430/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации