листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Согласно глава 6 од Правилата за котација објавуваме

Образложение кон неревидирани полугодишни извештаи за МАКОТЕКС АД Скопје за период од 01.01 до 30.06.2018 година.


Obrazlozenie za berza 01.01-30.06.2018.doc

Објавено на: 10.10.2018 14:40:07
Документ БР.: DOC_10191-444/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации