листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за свикување вонредна седница на собрание на акционерите на Централна кооперативна банка АД Скопје


Јавен повик за свикување на вонредна седница на собрание на акционерите на ЦКБ АД Скопје - 14.11.2018 година.pdf

Објавено на: 15.10.2018 08:44:07
Документ БР.: DOC_10109-129/2018
Урнек: Јавен повик за собрание