листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Годишен извештај на Одборот на директори на АД Раде Кончар - Апаратна техника Скопје за работењето во деловната 2017 година


Godisen Izvestaj za 2017.pdf

Објавено на: 19.10.2018 09:34:01
Документ БР.: DOC_10191-450/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации