листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех 01.01.2018-30.09.2018


Биланс на успех 01-09.2018.xls

Објавено на: 30.10.2018 14:10:01
Документ БР.: DOC_12298-14/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.