листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран неконсолидиран Биланс на успех Јануари - Септември 2018


Неревидиран неконсолидиран Биланс на успех Јануари - Септември 2018.xlsx

Објавено на: 31.10.2018 09:00:00
Документ БР.: DOC_12298-19/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.