листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран финансиски извештај 01.01.-30.09.2018


Finansiski izvestaj 01-09 2018.xls

Објавено на: 31.10.2018 14:05:01
Документ БР.: DOC_12298-21/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.