листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

 

Неревидирани финансиски извештаи за периодот 01.01.2018-30.09.2018 година.


Триглав - финансиски извештаи 01.-09.2018.xls

Објавено на: 08.11.2018 15:58:10
Документ БР.: DOC_12298-50/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.