листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

НЕРЕВИДИРАН БИЛАНС НА УСПЕХ 01.01.-30.09.2018 ГОД.


9 -месечно известување 2018-1.xls

Објавено на: 05.11.2018 14:10:01
Документ БР.: DOC_12298-31/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.