листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран поединацен финансиски извештај 01.11-30.09.2018 година


Nerevidiran poedinecen finansiski izvestaj 01.01-30.09.2018.xlsx

Објавено на: 07.11.2018 08:37:26
Документ БР.: DOC_12298-34/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.