листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение до берза за неревидирани финансиски извештаи 01.11.-30.09.2018 година


Obrazlozenie do berza za nerevidirani finansiski izvestai 01.01.-30.09.2018.pdf

Објавено на: 07.11.2018 08:37:33
Документ БР.: DOC_10191-472/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации