листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Согласно глава VI од Правилата за котација,објавуваме Образложение за остварените резултати на ДИМКО МИТРЕВ а.д. увоз-извоз Велес за период од 01.01-30.09.2018 година.


Obrazloz.30.09.18.pdf

Објавено на: 07.11.2018 08:52:50
Документ БР.: DOC_10191-473/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации