листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран Биланс на Успех од 01.01-30.09.2018


3 и 9 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци - Copy11.xls

Објавено на: 12.11.2018 14:10:00
Документ БР.: DOC_12298-59/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.