листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Ви го доставуваме неревидираниот извештај за период 01/01-30/09/2018

 

со почит,

Верица Трифунова


3 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци 30.09.2018 (003).xlsx

Објавено на: 12.11.2018 14:10:00
Документ БР.: DOC_12298-60/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.