листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:
Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Согласно глава 6 од Правилата за котација објавуваме

Образложение кон неревидиран, некосолидиран Биланс на успех за МАКОТЕКС АД Скопје за период од 01.01 до 30.09.2018 година.

 


Obrazlozenie za berza 01.01-30.09.2018.doc

Објавено на: 12.11.2018 14:10:00
Документ БР.: DOC_10191-484/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации