листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран Биланс на успех 01.01-30.09.2018 година


Неревидиран биланс на успех за период 01.01.2018-30.09.2018.xlsx

Објавено на: 13.11.2018 09:00:01
Документ БР.: DOC_12298-66/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.