листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

СИЛЕКС АД Кратово - Неревидиран неконсолидиран биланс на успех 01.01.2018-30.09.2018


01.01-30.09.2018- Неконсолидиран.xls

Објавено на: 13.11.2018 14:10:00
Документ БР.: DOC_12298-69/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.