листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.2018 на Аутомакедонија АД Скопје


9M поединечен 01.01.2018-30.09.2018.xls

Објавено на: 13.11.2018 15:57:33
Документ БР.: DOC_12298-73/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.