листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ЦОП СЛАВЕЈ АД СКОПЈЕ неревидираните финансиски извештаи за пеиод од 01.01.2018г до 30.09.2018г ќе ги објави на ден 15.11.2018г по 13 часот.

Објавено на: 14.11.2018 09:34:16
Документ БР.: DOC_10191-498/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации