листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение на билансот на успех со 30.09.2018


образложение на финасиски извештај со 30 09 2018 .pdf

Објавено на: 14.11.2018 14:10:00
Документ БР.: DOC_10191-499/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации