листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

 


9 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци 2-1.xls

Објавено на: 14.11.2018 14:10:00
Документ БР.: DOC_12298-81/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.