листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран неконсолидиран Биланс на успех 01.01-30.09.2018 година


Неревидиран неконсолидиран Биланс на успех 01.01-30.09.2018 година.xlsx

Објавено на: 15.11.2018 15:30:00
Документ БР.: DOC_12298-107/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.