листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ОКТА АД - Скопје објавува:


Соопштение за трет квартал од 2018 година.pdf

Објавено на: 15.11.2018 14:51:18
Документ БР.: DOC_10191-512/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации