листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

бу жито караорман за 01,01-30,09,2018


3 и 9 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци.xls

Објавено на: 09.07.2019 15:58:44
Документ БР.: DOC_12298-2/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.