листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Согласно чл.40 став  2 алинеја 1 од Правилата за котација на Македонска берза

го објавуваме Нервидираниот неконсолидиран Биланс на успех 01.01.-30.09.2018г.


9 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци-.xls

Објавено на: 19.11.2018 15:44:12
Документ БР.: DOC_12298-111/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.