листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следното:

Откуп на сопствени акции


Откуп на сопствени акции 22.11.18.docx

Објавено на: 22.11.2018 14:25:27
Документ БР.: DOC_12291-56/2018
Урнек: Откуп/продажба на сопствени акции