листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Макпромет АД Штип, објавува податоци за предложени членови на Одбор на директори за Собрание на акционери закажано за ден 09.01.2019 година


Podatoci za clenovi na odbor na direktori za SA 09.01.2019.doc

Објавено на: 27.12.2018 14:10:00
Документ БР.: DOC_13285-123/2018
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери