листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:
Согласно член 35 од Правилата за котација Скопски пазар АД Скопје ја објавува следната ценовно чувствителна информација:


Objava spored clen 35 od Pravila za kotacija.pdf

Објавено на: 03.01.2019 14:10:01
Документ БР.: DOC_10191-2/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации