листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следниве измени во органите на управување:

АДИНГ АД Скопје објавува измени во органи на управување.


ADING AD Skopje-izmeni vo UO-Odluka br.11.pdf

Објавено на: 14.01.2019 14:15:36
Документ БР.: DOC_12285-3/2019
Урнек: Измени во органи на управување