листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната Зделка со заинтересирана страна:

Известувања за целосно  реализирани зделки во 2018 година


Известување за зделка со заинтересирана странаАгроЕли.doc
Известување за зделка со заинтересирана странаMalina.doc
Известување за зделка со заинтер.странаАГРОКОМ.doc

Објавено на: 21.01.2019 14:10:00
Документ БР.: DOC_26453-1/2019
Урнек: Зделка со заинтересирана страна