листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Известување за промена на сопственост на акции


Известување за промена на сопственост.doc

Објавено на: 25.02.2019 09:24:56
Документ БР.: DOC_10191-33/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации