листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ПИ БЛАГОЈ ЃОРЕВ, неревидираните финансиски извештаи за 2018 година, ќе ги објави најдоцна до 15.03.2019 година.

Објавено на: 26.02.2019 08:47:55
Документ БР.: DOC_10191-37/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации