листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Согласно Глава 6 од Правилата за котација , известуваме за следната ценовно чуствителна информација:

 

АД Раде Кончар-Апаратна техника-Скопје, Годишните неревидирани, неконсолидирани финансиски извештаи за 2018 година, ќе ги објави до 15.03.2019 година.

Објавено на: 26.02.2019 14:10:00
Документ БР.: DOC_10191-41/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации