листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение на резултатите 31.12.2018


Образложение-резултати-31122018.doc

Објавено на: 26.02.2019 14:15:22
Документ БР.: DOC_10191-42/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации