листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

nerevidirani finansiski izvestai za 2018 godina


fin.izvestaj 31.12.2018.xls

Објавено на: 26.02.2019 14:17:03
Документ БР.: DOC_26445-10/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.