листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Согласно глава VI од правилата за котација ве известуваме дека неревидираните неконсолидирани финасиски извештаи за 2018 година ќе ги објавиме најдоцна до 15.03.2019 година.

Објавено на: 27.02.2019 08:29:53
Документ БР.: DOC_10191-50/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации