листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.2018


Ugotur berza CELA 2018 Месечни известувања- трговски.xlsx

Објавено на: 28.02.2019 14:10:00
Документ БР.: DOC_26445-23/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.