листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон неривидираниот посебен и консолидиран биланс на успех за период од 01.01.-31.12.2018 година


Obrazlozenie_Bilans na uspeh_01.01-31.12.2018.pdf

Објавено на: 28.02.2019 14:10:00
Документ БР.: DOC_10191-75/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации