листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Стопанска Банка АД Скопје ги објавува неревидираните финансиски извештаи за периодот од 01.01.-31.12.2018 година:


Nerevidirani finansiski izvestai 01.01.-31.12.2018_Stopanska banka AD Skopje.xls

Објавено на: 28.02.2019 15:30:58
Документ БР.: DOC_26445-30/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.