листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следниве измени во органите на управување:

Известување до берза


Известување до Берза_28.2.2019_Thomas Pouvreau.docx

Објавено на: 28.02.2019 15:43:59
Документ БР.: DOC_12285-10/2019
Урнек: Измени во органи на управување