листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Централна кооперативна банка А.Д. Скопје го објавува неревидираниот финансиски извештај за периодот 01.01. – 31.12 2018 година.


ЦКБ АД Скопје - Неревидирани финансиски извештаи со 31 12 2018 година.xls

Објавено на: 01.03.2019 14:06:08
Документ БР.: DOC_26445-36/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.