листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Централна кооперативна банка А.Д. Скопје ги објавува коментарите на неревидираниот Биланс на успех и Биланс на состојба  за периодот 01.01- 31.12 2018 година.


Коментар на неревидиран Биланс на успех и Биланс на состојба - 31 12 2018.doc

Објавено на: 01.03.2019 14:06:22
Документ БР.: DOC_10191-92/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации