листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Материјали за XXIX-та седница на Собрание на акционери - 05.04.2019 година.


1_Годишен извештај за 2018 година.pdf
2_Мислење по Годишниот извештај за 2018.pdf
1_Годишна сметка за 2018 година.pdf
1_Годишен извештај за работењето на Надзорниот одбор во 2018.pdf

Објавено на: 01.03.2019 15:05:00
Документ БР.: DOC_13285-9/2019
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери