листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

 Ве известуваме дака финансиските извештаи за АД Европа Скопје ќе ги објавиме најдоцна до 15.03.2019 година

Објавено на: 01.03.2019 14:57:40
Документ БР.: DOC_10191-94/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации