листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение за финансиските резултати на УНИБанка 01.01-31.12.2018


Образложение за финансиските резултати на УНИБанка 01.01-31.12.2018.docx

Објавено на: 01.03.2019 15:10:34
Документ БР.: DOC_10191-95/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации