листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Финансиски извештај


12 месечен извештај за 2018г.xlsx

Објавено на: 05.03.2019 08:37:26
Документ БР.: DOC_26445-42/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.