листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Материјали за Годишно собрание на акционери на Алкалоид АД Скопје на 8 Април 2019 година


Материјали за Годишно собрание на акционери на Алкалоид АД Скопје на 8 Април 2019 година.pdf

Објавено на: 08.03.2019 09:00:00
Документ БР.: DOC_13285-13/2019
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери