листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Согласно Глава 6 од Правилникот за котизација, ги објавуваме следните извештаи

Неревидирани финансиски извештаи од 01.01-31.12.2018година

 


МАКОТЕКС- АД 31 12 2018.xlsx

Објавено на: 11.03.2019 14:10:00
Документ БР.: DOC_26445-53/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.